21 Ekim 2019 maç yayın listesi

Saat Müsabaka
19:40 Spartak Petersburg - Rostov Don Sfu maçını canlı izle 21 Ekim 2019
19:45 Ard Kiev - Kroty Kiev maçını canlı izle 21 Ekim 2019
19:45 Ashdod - Maccabi Tel Aviv maçını canlı izle 21 Ekim 2019
19:50 Гётеборг - Yurgorden maçını canlı izle 21 Ekim 2019
19:50 Igokey - Leotar Trebinje maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 PFC Beroe - Slavia Sofia maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Hibernians FC - Hamrun Spartans maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Lokomotive Leipzig - Babelsberg maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Östers - Syrianska FC maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Anadolu Efes - Arel Üniv. Büyükçekmece maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 KK Zadar - KK Dubrava Zagreb maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Eilat maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Meppen - Viktoria Köln maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Örebro - Elfsborg maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Göteborg - Djurgarden maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Bodo / Glimt - Mjondalen maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Midtjylland - Randers FC maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Konyaspor - Yeni Malatyaspor maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Maccabi Haifa - Bnei Yehuda Tel Aviv maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Al Ansar - Of Uhud maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:00 Nassjo Basket - Boras Basket maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:03 Tottenham Team - Milan Team maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:15 Ikaros Kallitheas - Ao Tatavla maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 Maccabi Ashdod - Hapoel Tel Aviv maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 East Riffa - Al Najma maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 AS Eupen U21 - Lokeren U21 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 Excel Mouscron U21 - Zulte maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 Sporting Charleroi U21 - KV Oostende U21 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 Waasland - Beveren U21 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 Anderlecht U21 - Sint maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 CSMS Iaşi - Botosani maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:30 Botosani - Csm Politehnica Iasi maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:35 Phoenix - Minnesota maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:40 Atletico Team - Psg Team maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:45 Douanes - Rahimo maçını canlı izle 21 Ekim 2019
20:50 Fisher - Forex Онпу maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Stoke City U23 - West Ham United U23 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Sunderland U23 - Newcastle United U23 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Swansea City U23 - Manchester United U23 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Cercle Brugge U21 - Antwerp U21 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Excelsior Virton U21 - Westerlo U21 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Kortrijk U21 - Roeselare U21 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Southampton U23 - Blackburn Rovers U23 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Aston Villa U23 - Fulham U23 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 OH Leuven U21 - Mechelen U21 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Al Masry - Masr maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 AZ Alkmaar II - NEC Nijmegen maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Ajax II - Utrecht II maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 NAC Breda - De Graafschap maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 PSV II - FC Eindhoven maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Gremio Portu Alegri Ii - Gaucho Passo Fundo maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Fortaleza 19 - River 20 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:00 Darnitskie Bizoni - Scorpiony Kiev maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:10 Southampton 23 - Blackburn Rovers 23 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:10 Isvicre 05 - Turkgju Ataspor Munich maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:15 Beerschot - Wilrijk U21 maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:15 Luqa St. Andrews - Kalkara maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:15 Schweinfurt - Türkgücü maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:15 Ветер Киев - Hydra Kiev maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:20 Turin - Trevillo maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 CA Lugano - Club Atlas maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 Claypole - Juventud Unida maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 Argentino Merlo - Sportivo Italiano maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 Dock Sud - Victoriano Arenas maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 Leandro Niceforo Alem - Canuelas maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 Barracas Bolivar - Deportivo Paraguayo maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 Deportivo Riestra - Brown De Adrogue maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 Comunicaciones - Almirante Brown maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 JJ Urquiza - Tristan Suarez maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:30 Arminia Bielefeld - Hamburg maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:45 Stourbridge - Whitby Town maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:45 Modena - Fermana maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:45 Lens - Auxerre maçını canlı izle 21 Ekim 2019
21:45 Brescia - Fiorentina maçını canlı izle 21 Ekim 2019
22:00 Frosinone - Livorno maçını canlı izle 21 Ekim 2019
22:00 Sheffield United - Arsenal maçını canlı izle 21 Ekim 2019